×

bundy

31,41 €
Prešívaná bunda NOLI je skvelá ponuka. Zapíánanie na zips. Má stojatý golier a vrecká na zips. Bude vyzerať skvele ako s čižmami, tak aj so športovou obuvou.
69,76 €
Prešívaná bunda, ktorá sa vyznačuje senzačným spracovaním a kratším strihom. Zahreje vás v najchladnejších dňoch. Minimalistický dizajn vám umožní doplniť vzhľad v akomkoľvek štýle. Skvelý model, ktorý doplní...
89,31 €
Prešívaná bunda ELIANA je ideálnym návrhom pre ľudí, ktorí sa chcú cítiť módne a pohodlne. Model má neodopínateľnú kapucňu zakončenú ozdobnou, odopínateľnou kožušinkou. Priemerne zateplený. Dostupné vo viacerých farbách.
39,67 €
Metalická bunda s kapsou, ktorá je súčasťou balenia. Tento model vám umožní doplniť mnohé štylizácie a jeho prevedenie zaručí pohodlie pri nosení. Odporúčame na jesenné večery a zimu.
60,46 €
Prešívaná bunda TERRA spestrí váš šatník. Skvelá povrchová úprava pre štylizáciu jeseň-zima. Mierne zateplená so zipsom, poskytne vám pohodlie a módny vzhľad. Kapucňa s odopínateľnou kožušinkou. Dve zapínacie vrecká....
39,67 €
Dámska prešívaná vesta FLASH s krátkym strihom a minimalistickým dizajnom. Stojačik a predné vrecká. Na zips. V chladnejších dňoch vás zahreje a umožní vám ju nosiť nekonečným množstvom spôsobov. Štýlový a pohodlný...
56,34 €
Bunda s dlhším strihom. Zapínanie na zips a patentky. Na prednej strane má dve priestranné vrecká. V spodnej časti má záhyby a rukávy. Ak si ceníte pohodlie pri nosení, radi vyzeráte štýlovo, potom s IWA vytvoríte...
53,36 €
Asymetrická, obojstranná bunda JIMA. Tento kúsok poteší každého z vás. Ľahkosť tejto bundy je totálny HIT. Má jemný materiál a dokonalý strih, ktorý neobmedzuje v pohybe, dokonale sedí na tele.
56,34 €
Dámska bunda ALDESIN je kúsok, ktorý poteší každého. Ľahkosť tejto bundy je totálny HIT! Má dokonalý strih, ktorý dokonale sedí na tele a vyzerá skvele s takmer akoukoľvek štylizáciou.
53,36 €
Košeľová bunda, ktorá dodá charakter vašim outfitom. Bunda ALEXANDRIA dokonale doplní štylizácie v športovom a elegantnom štýle. Výrobok bol vyrobený s dôrazom na každý detail. K dispozícii v štyroch farbách.
31,41 €
Prešívaná bunda NOLI je skvelá ponuka. Zapínanie na zips. Má stojatý golier a vrecká na zips. Bude vyzerať skvele ako s čižmami, tak aj so športovou obuvou.
69,76 €
Obojstranná bunda HOTIA je návrhom pre ženy, ktoré nemajú rady nudu. Jedna možnosť je na dotyk mimoriadne príjemná kožušina, druhá strana je klasická, prešívaná, jemne lesklá bunda. Sami sa rozhodnete a budete ho...
53,36 €
Obojstranná, prešívaná, zateplená bunda RENA je skvelým návrhom na chladnejšie dni. V páse je lem, vďaka ktorému môže bunda zdôrazniť ženské tvary. Bude vyzerať skvele ako s čižmami, tak aj so športovou obuvou.

Menu