×
Price
-
Značka
Veľkosť
NEW
NEW ARRIVALS
SALE
SPRING SALE

svetre

27,79 €
Antracitový dámsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobený z materiálu príjemného na dotyk. Lodičkový výstrih. Ideálne pre chladné dni.
30,58 €
Dámsky sveter typu netopier v šedej farbe. Vyrobený z mäkkého na dotyk príjemného materiálu. Výstrih v tvare do V. Vpredu dve vrecká. Rukávy a spodok zakončený volným lemom. Ideálne pre džínsy a legíny.
23,45 €
Dámsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Farba svetlo šedá. Vyrobené z materiálu príjemného na dotyk. Dekolt lodičkového strihu. Dlhý rukáv. Neuveriteľne pohodlný strih. Pôsobivé, štýlové a nenahraditeľné vo vašom...
23,45 €
Dámsky smotanový sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z materiálu príjemného na dotyk. Golier typu rolák. Dlhý rukáv. Neuveriteľne pohodlný strih. Dokonale sa prispôsobí postave.
26,39 €
Dámsky zelený sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobený z mäkkého na dotyk príjemného materiálu. Výstrih do V. Dlhý rukáv so zapínaním na gombíky. Pôsobivé, štýlové a nenahraditeľné vo vašom šatníku!
30,58 €
Dámsky sveter typu netopier v morskej farbe. Vyrobený z mäkkého na dotyk príjemného materiálu. Výstrih v tvare do V. Vpredu dve vrecká. Rukávy a spodok zakončený volným lemom. Ideálne pre džínsy a legíny.
23,45 €
Dámsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Farba hnedá. Vyrobené z materiálu príjemného na dotyk. Dekolt lodičkového strihu. Dlhý rukáv. Neuveriteľne pohodlný strih. Pôsobivé, štýlové a nenahraditeľné vo vašom šatníku!
23,45 €
Dámsky svetlošedý sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z materiálu príjemného na dotyk. Výstrih do V. Dlhý rukáv. Neuveriteľne pohodlný strih. Dokonale sa prispôsobí postave.
26,39 €
Dámsky pomarančový sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobený z mäkkého na dotyk príjemného materiálu. Výstrih do V. Dlhý rukáv so zapínaním na gombíky. Pôsobivé, štýlové a nenahraditeľné vo vašom šatníku!
30,58 €
Dámsky sveter typu netopier v khaki farbe. Vyrobený z mäkkého na dotyk príjemného materiálu. Výstrih v tvare do V. Vpredu dve vrecká. Rukávy a spodok zakončený volným lemom. Ideálne pre džínsy a legíny.
23,45 €
Dámsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Farba svetlobéžová. Vyrobené z materiálu príjemného na dotyk. Dekolt lodičkového strihu. Dlhý rukáv. Neuveriteľne pohodlný strih. Pôsobivé, štýlové a nenahraditeľné vo vašom...
23,45 €
Dámsky bordový sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z materiálu príjemného na dotyk. Výstrih do V. Dlhý rukáv. Neuveriteľne pohodlný strih. Dokonale sa prispôsobí postave.

Menu

Nastavenie